KATALOGLAR
   Efalon   PDF Katalog  
   Efalon Cam Kumaş   PDF Katalog  
   Kestamid   PDF Katalog  
   Ulpolen 1000   PDF Katalog  
   Ulpolen 1000-Gıda   PDF Katalog  
   Ulpolen 1000-Kaplama   PDF Katalog  
   İş Makineleri   PDF Katalog  
 
 
   TEKNİK FORMLAR
   Segmanlar PDF Teknik Form  
   Piston Mil Keçeleri PDF Teknik Form  
   Contalar PDF Teknik Form  
   Dinamik Sızdırmazlık Elemanları PDF Teknik Form  
   Yataklar PDF Teknik Form  
   MEKANİK İŞLEME
   Sorunlar ve Çözümler PDF Katalog  
 

                       
A B C Ç D E F G H I İ J
                       
K L M N O Ö P R S Ş T U
                       
Ü V W X Y Z Diğer
   ERİŞİM

 

 
Polikim Polimer ve Kimya Sanayii A.Ş.
Beylikbağı mah. 339 sok. No:5
41410  Gebze/KOCAELİ
Telefon : 0-262-653 2643 - 0553 653 26 43 - 0553 653 26 44
Faks    : 0-262-653 6142
E-posta : polikim@polikim.com.tr
Web : www.polikim.com.tr
Skype : polikimpolimer

İstanbul - Kadıköy' den ulaşım
E-5 Karayolu'ndan Tuzla-Gebze yönünü izleyerek Bayramoğlu kavşağına geliniz. Bayramoğlu kavşağını geçer geçmez bulunan Türkiye Petrolleri benzin istasyonunun yanından, Gebze yönüne giden E-5 Karayolu'na paralel yan yola giriniz. 2 km sonra gelinen Pacific benzin istasyonunu 10 metre geçtikten sonra Polikim tabelasından sağa girerek bize ulaşabilirsiniz.

İzmit - Gebze' den ulaşım
E-5 Karayolu'ndan İstanbul yönünde Gebze ve Darıca kavşaklarını geçiniz. Bayramoğlu-Yenimahalle kavşağından Gebze-İzmit yönüne dönüş yaptıktan sonra Türkiye Petrolleri benzin istasyonunun yanından Gebze yönünde giden E-5 Karayolu'na paralel yan yola giriniz. 2 km sonra gelinen Pacific benzin istasyonunu 10 metre geçtikten sonra Polikim tabelasından sağa girerek bize ulaşabilirsiniz.

TEM' den ulaşım
İstanbul veya İzmit yönünden gelirken, Çayırova-Şekerpınar gişelerinden çıkınız. ( Bu gişeler, İstanbul'dan gelirken Kurtköy-Havaalanı çıkışından sonradır. Ankara-İzmit yönünden gelirken ise Gebze çıkışından sonradır.) Bayramoğlu köprüsünden, Gebze-İzmit yönünde E-5 karayoluna giriniz. Türkiye Petrolleri benzin istasyonunun yanından Gebze yönünde giden E-5 Karayolu'na paralel yan yola giriniz. 2 km sonra gelinen Pacific benzin istasyonunu 10 metre geçtikten sonra Polikim tabelasından sağa girerek bize ulaşabilirsiniz.

Demiryolu ile ulaşım
Haydarpaşa-Gebze arası çalışan banliyö trenleri ile Osmangazi tren istasyonuna geliniz. Osmangazi istasyonu, Gebze'den bir önceki istasyondur. İstasyonun E-5 yönündeki çıkışında Polikim tesislerini ve tabelasını göreceksiniz. 200 metrelik yaya yolunu takip ederek bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak son durak olan Gebze istasyonunda inerek taksi ile de bize ulaşabilirsiniz.
 

Bütün Hakları Saklıdır. Efalon®, Kestamid®, Ulpolen® Polikim A.Ş.'nin tescilli  markalarıdır. Teflon® DuPont'un tescilli markasıdır.